Заступник директора соціологічної служби Центр Разумкова Михайло Міщенко описав узагальнені портрети виборців трійки лідерів президентської гонки.

«Стосовно Зеленського більш-менш усе ясно: переважно це молоді люди, частіше це люди з високим освітнім рівнем. Частіше це жителі центральних та південних регіонів, хоча не можна сказати, що у нього велика різниця у рівні підтримки між регіонами. Дещо нижча в нього на Заході й на Донбасі», — зазначив соціолог в ефірі програми «Нині вже» на Громадському..

Він розповів, що електорат Тимошенко — це здебільшого жінки старші 50 років.

«До речі, Тимошенко єдина кандидатка, у якої істотно відрізняються наміри голосування залежно від статі. За Тимошенко частіше голосують жінки її віку, тобто люди, які, можливо, ототожнюють себе з кандидатом», — зауважив Міщенко.

За його словами, за Тимошенко дещо рідше голосують східні регіони.

«Стосовно виборців Порошенка, то вікові відмінності теж наявні, але не такі помітні, як у Тимошенко, — за нього більше голосують люди 40 років і старше. Найчастіше за Порошенка голосують на Галичині, тобто Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська області», — сказав Міщенко.

Зазначимо, що за тиждень до президентських виборів у рейтингу лідирує комік Володимир Зеленський, на 15% від нього відстає чинний президент Петро Порошенко, а третю позицію посідає лідерка Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня

Поділитись: