Політика

Мосійчука звільнили з-під варти і везуть в лікарню

Політика/Мосійчука звільнили з-під варти і везуть в лікарню
Зберегти
Вигляд
Народного депутата від Радикальної партії Ігора Мосійчука звільнили з-під варти, оскільки о 19:12 сплив термін запобіжного заходу.

Народного депутата від Радикальної партії Ігора Мосійчука звільнили з-під варти, оскільки о 19:12 сплив термін запобіжного заходу.

Як повідомляє кореспондент Громадського, його відвезли до лікарні «Борис».

Мосійчука відправили сьогодні до лікарні швидкої допомоги після того, як йому стало гірше під час судового засідання.Ігор Мосійчук прийшов на засідання Верховної Ради 17 вересня – як народний депутат, член Радикальної партії Олега Ляшка.

Залишав стіни парламенту він у супроводі бійців СБУ в статусі підозрюваного у кримінальній справі.

У стінах парламенту Генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що правоохоронці розслідують діяльність одного з народних депутатів та продемонстрував у парламенті відео Генпрокуратури, на якому видно, як Мосійчук розповідає про «розцінки» на депутатські запити.

Відразу після цього голова Верховної Ради Володимир Гройсман поставив на голосування питання про внесення до порядку денного питання про затримання та арешт Мосійчука. Більшість нардепів рішення підтримали – як і власне дозвіл на затримання та арешт депутата від РПЛ.

/фото Олександра Шпигунова

Пов`язані новини