Рух вантажних автомобілів та автобусів через єдиний діючий пункт пропуску на окуповану територію регіону буде заборонено.

Про це заявив керівник Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Таке рішення прийнято через нереагування центральних органів влади на необхідність законодавчого врегулювання перетину лінії розмежування вогню, зазначається в повідомленні.

«У мене, як у керівника військово-цивільної адміністрації, не залишається іншого виходу, як заборонити до законодавчого вирішення даного питання рух вантажного і автобусного сполучення через єдиний діючий на території Луганської області офіційний пункт пропуску Лисичанськ-Гірське-Золоте-Первомайськ», – заявив Москаль.

«Рух легкових автомобілів та пішоходів через вказаний пункт пропуску здійснюватиметься й далі», – додав він.

Москаль, зокрема, підписав розпорядження про обмеження та заборону руху на окуповані території в двох точках на лінії розмежування вогню. Розпорядження набуває сили з 1 травня цього року.

Своє рішення Москаль пояснює тим, що центральна влада законодавчо не врегулювала режим перетину лінії розмежування вогню.

Москаль заявляє, що порядок контролю переміщення транспорту невідпрацьований, неефективний, дає підстави для звинувачень силовиків у корупції, провокує негативне ставлення місцевого населення до правоохоронних органів та української влади в цілому.   

Поділитись: