Закон про особливий статус деяких районів Донбасу був непоганий, проте наразі втратив свою актуальність через низку причин. Про це сказав Громадському телефоном голова Луганської ОДА Геннадій Москаль, коментуючи бажання президента скасувати його.

«Ми чомусь починаємо все критикувати, і критикують ті, хто цього закону взагалі не читав. Цей закон писали троє людей – президент, я і Кіхтенко. А всі інші – критикують (…) Якщо ви уважно читали цей закон, там написано, що особливий статус окремих населених пунктів встановлюється рішенням Верховної Ради», - зазначив він.

При цьому, за словами Москаля, Верховна Рада не ухвалила жодного рішення для реалізації закону про особливий статус, а «ЛНР», у свою чергу, порушила Мінські домовленості. Тому закон, на його думку, втратив актуальність.

«Сьогодні Мінські угоди мають бути або денонсовані, або визнані такими, що не були виконані. Тому що зараз бойовики перебувають у кращих умовах, вони стріляють з «Градів», а наші військові їм не можуть відповісти», - підсумував очільник Луганщини.

Поділитись: