Московська прокуратура схвалила обвинувачення щодо екстремізму і розтрати проти директорки бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріної.

Про це повідомив адвокат підсудної Іван Павлов, передає «Интерфакс».

«Найближчим часом справу моєї підзахисної направлять на розгляд суду. Проте слідство так і не змогло чітко сформулювати обвинувачення в екстремізмі. З тексту обвинувального висновку незрозуміло, в чому саме винна Шаріна. А в цьому разі суд може не розглядати справу та знову віддати її прокурору», – зауважує правозахисник.

У вересні Павлов повідомляв, що слідство тільки з четвертої спроби змогло висунути звинувачення проти Наталі Шаріної, додавши незначні зміни до тексту обвинувального висновку.

Раніше суд продовжив домашній арешт директорки Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної до 28 жовтня.

Слідчий комітет РФ порушив проти Наталії Шаріної кримінальну справу – її звинувачують в порушенні федерального закону «Про протидію екстремістської діяльності».

Приводом для порушення справи, згідно із заявами Слідчого комітету Росії, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнане судом екстремістським матеріалом і заборонене до використання.

Поділитись: