УКРАЇНА

МОЗ дозволило облаштування стоматологічних кабінетів із рентгеном у житлових будинках

15 листопада, 2017 21:44
УКРАЇНА/МОЗ дозволило облаштування стоматологічних кабінетів із рентгеном у житлових будинках
Зберегти
Вигляд
В Україні дозволили розташовувати стоматологічні кабінети з рентгенівським обладнанням у житлових будинках та громадських будівлях.

В Україні дозволили розташовувати стоматологічні кабінети з рентгенівським обладнанням у житлових будинках та громадських будівлях.

Про це йдеться в наказі МОЗ, який набув чинності 14 листопада.

«Відтепер стоматологічні кабінети з рентгенівським обладнанням можуть розміщуватися в житлових будинках та громадських будівлях за умови дотримання чітко встановлених вимог», — йдеться у повідомленні.

Також зміни до державних санітарних норм роботи стоматологічних рентгенівських апаратів дозволяють використовувати у роботі сучасне обладнання.

Зазначається, що у стоматологічних кабінетах повинні робити не більше 100 знімків в тиждень при проведенні рентгенівських досліджень та не більше 50 — при використанні ортопантомографа.

«Якщо стоматологічні кабінети розташовані в старих житлових будинках, необхідно враховувати матеріали і товщину міжповерхового перекриття. У разі необхідності потрібно робити спеціальний захист стелі для забезпечення надійного протирадіаційного захисту», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Китаї робот-стоматолог вперше імплантував пацієнту зуби.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини