УКРАЇНА

МОЗ не обрав головного лікаря «Охматдиту» та продовжує конкурс

20 березня, 2017 22:25
УКРАЇНА/МОЗ не обрав головного лікаря «Охматдиту» та продовжує конкурс
Зберегти
Вигляд
lead
У Міністерстві охорони здоров'я відбувся фінальний відбір на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит»

У Міністерстві охорони здоров'я відбувся фінальний етап відбору на посаду головного лікаря Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

З 9-ти кандидатів на посаду троє подали неповний пакет документів, двоє не мають необхідного керівного стажу. Лише четверо кандидатів – Дмитро Вернигор, Олег Залата, Тетяна Іванова та Раїса Мостовенко – були допущені до представлення програм. Однак після їх презентації, комісія продовжила конкурс, не обравши жодної кандидатури.

«Я би хотіла бачити кандидата, який би мав візію розвитку «Охматдиту», а не тільки перераховував, які там є проблеми. Усі кандидати говорили нам про поверхові рішення, не думали глибоко, як можна змінити філософію самої лікарні. Там дуже багато корупційних схем і я не почула від них, як це можна змінити», — пояснила обране рішення виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.


Заступниця міністра охорони здоров'я Оксана Сивак (зліва) та виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун (справа).

За словами народної депутатки від «Самопомочі» та членкині комісії Ганни Гопко, для кандидата на посаду є важливим, щоб людина мала медичний досвід та підхід до батьків та дітей.

«Ми очікували побачити стратегію створення модернової, європейської лікарні, яка б мала надавати якісні медичні послуги. Важливо, щоб людина мала медичний досвід та підхід до батьків та дітей і відчувалась рішуча рука господарника, який би хотів добудувати корпус, показати іноваційний підхід. Серед претендентів ми такої людини не побачили», — сказала вона.

Зазначимо, що у наступному конкурсі знову можуть взяти участь ті кандидати, які були недопущені до співбесіди через неповний пакет документів. 

Окрім того під час відбору члени комісії звернули увагу на декларації претендентів.

Олександра Устінова, членкиня пpавління Центpу пpoтидії коpупції (справа)

«Було дивно бачити людей, які працювали на керівних посадах в «Охматдиті» заступниками або керівниками окремих відділень  і будували презентації на тому, що треба «купити-створити». По деяким кандидатам було питання доброчесності, тому що у декларації Раїси Мостовенко — три лексуси і джип. У Тетяни Іванової теж купа майна по заниженій вартості та конфлікт інтересів — отримує гроші від фармацевтичних компаній за лекції. Перші два представники — Дмитро Вернигор та Олег Залата — у них досвід в іншій сфері, і вони взагалі не мають ніякого бачення», — заявила Олександра Устінова, членкиня пpавління Центpу пpoтидії коpупції.

Нагадаємо, 21 липня 2016 року СБУ виявила розкрадання чиновниками і підприємцями понад 9 млн грн в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Під час обшуків в офісах та за місцем проживання у 6 фігурантів справи, один з яких – діючий чиновник, співробітники спецслужби спільно з поліцією вилучили документи, печатки та інші докази розкрадання державних коштів, виділених дитячої лікарні.

Пізніше що суд зняв арешт з 60 млн гривень лікарні «Охматдит». А 27 січня до Мінохорони здоров’я перераховано зняті з арешту 60 млн коштів «Охматдиту»

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Охматдит
# МОЗ
Пов`язані новини