УКРАЇНА

МОЗ не рекомендує купувати ряд російських ліків

7 вересня, 2017 09:15
УКРАЇНА/МОЗ не рекомендує купувати ряд російських ліків
Зберегти
Вигляд
Міністерство охорони здоров’я України не рекомендує використовувати препарати російського виробництва, особливо імунобіологічні.

Міністерство охорони здоров’я України не рекомендує використовувати препарати російського виробництва, особливо імунобіологічні.

Про йдеться у повідомленні МОЗ.

«Ці препарати не зареєстровані в Україні, не мають жодного міжнародного сертифікату якості, а також, через відсутність офіційної дистрибуції в країні завозяться протизаконно, а отже, немає ніякої гарантії щодо дотримання холодового ланцюга», — ідеться у заяві.

Також в МОЗ заявили, що Україна має достатню кількість «людського протиправцевого імуноглобуліну європейського виробництва. Препарат, рекомендований для лікування правцю основними міжнародними протоколами, має прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров’я та відповідає стандартам GMP».

Також у відомстві  закликали робити щеплення своїм дітям і самим ревакцинуватися кожні десять років.

«Вакцини є безпечними і надійними, а незначні побічні реакції переносяться набагато легше і проходять без наслідків, на відміну від правцю», — зазначили в МОЗ.

Зазначимо, що в Україні зареєстрували новий випадок правця: 3,5-річна дитина у важкому стані.

Правець – це гостре інфекційне захворювання, що вражає нервову систему і проявляється сильними судомами. Від важких форм захворювання смертність сягає більше 50%. Запобігти правцю можна тільки вакцинацією.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини