Мусульманкам Великобританії загрожує депортація через незнання англійської

default/Мусульманкам Великобританії загрожує депортація через незнання англійської
Зберегти
Вигляд

Мусульманські жінки, що проживають в Сполученому Королівстві можуть бути депортовані, якщо після двох з половиною років перебування в країні так і не опанують англійську мову.

Про це в радіоефірі BBC повідомив прем'єр-міністр Девід Кемерон.

За його словами, уряд змушений вдатися до таких кроків для попередження радикалізації населення. Як зазначив Кемерон, саме нездатність висловлюватися мовою країни проживання робить людей «більш чутливими» до пропаганди екстремістських угруповань, подібних до «Ісламської держави».

Занепокоєння прем’єра викликане поширеною практикою в мусульманській спільноті Великої Британії: як зазначив Кемерон, чоловіки-мусульмани в країні дедалі частіше забороняють жінкам своєї родини вивчення англійської мови.

Прем'єр оголосив про створення фонду обсягом 20 млн фунтів (29 млн доларів) для навчання мусульманок англійської мови. Після двох із половиною років занять, місцева влада буде проводити спеціальні тести для визначення прогресу в опануванні мови.

Ті жінки, що не складуть екзамен, не зможуть залишитися у Сполученому Королівстві, зазначив прем’єр. За його словами, навіть перспектива розлучити сім’ю у цьому випадку не стане аргументом на користь того, щоб переглянути рішення про депортацію.

Як повідомив Кемерон, нові заходи почнуть діяти вже з жовтня нинішнього року і будуть поширюватися на всіх, хто прибуває в країну за подружніми візами.

/Фото word.co.il