Незалежні музиканти з різних країн світу об'єдналися для участі у збірнику пісень для підтримки білорусів, які постраждали під час протестів в країні.

Зібрані завдяки йому кошти передадуть у Belarus Solidarity Foundation — фонд, що допомагає білорусам, які постраждали під час протестів і втратили роботу через політичний тиск. Йдеться як про працівників заводів, які не отримали зарплат, так і про силовиків, які звільнилися через небажання виконувати злочинні накази.

Музична компіляція під назвою «For Belarus» опублікована на сайті Bandcamp. Укладачка — білоруська співачка Галя Чікіс. До збірника увійшов 21 трек. Серед них є пісня української співачки Alyona Alyona «Відчиняй».

Слухати альбом можна безкоштовно, а завантажити — за пожертву. Мінімального внеску немає, можна переказати будь-яку суму.

«Мета цього міжнародного збірника — проявити солідарність зі сміливими білорусами й зібрати гроші для жертв репресій. Кошти будуть спрямовані до Фонду білоруської солідарності — один з декількох фондів, які зараз допомагають Білорусі. Чекати ніколи — вони відчайдушно потребують нашої допомоги зараз», — йдеться в описі до нього.

На момент написання новини фонд зібрав 1 720 105 доларів. Ці кошти прислали понад 30 тисяч людей за 10 днів. За останніми даними, фонд отримав 425 заявок, з яких поки обробили 130. Виплати вже схвалили у 37 випадках, а гроші отримали 11 людей.

Поділитись: