Міжнародний валютний фонд допускає припинення співпраці з Україною в разі поглиблення політичної кризи та відсутності результатів у боротьбі з корупцією.

Про це йдеться в заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард.

«Я стурбована повільним прогресом України в боротьбі з корупцією і зменшенням впливу корпоративних інтересів у формуванні політики», – цитує прес-служба Лагард.

Директор-розпорядник МВФ підкреслює, що без істотних спроб оживити реформи в країні по боротьбі з корупцією важко прогнозувати наскільки програма співпраці МВФ і України буде успішною і чи буде продовжена.

Крім того, Україна ризикує повернутися до провальної економічної політики, зазначила Лагард.

«Україна ризикує повернутися до практики невдалих економічних кроків, яких і так вистачало в її нещодавній історії. Життєво важливо, щоб зараз дії лідерів України повернули країну на обнадійливий шлях реформ», – сказала Лагард.

Посол США в Україні Джеффрі Пайетт розцінив заяву МВФ з приводу загрози програми допомоги Україні як черговий аргумент необхідності проведення реформ.

«Це ще один аргумент для завершення перезавантаження уряду-реформаторів і нульової терпимості до корупції», – написав посол у Твіттері.

Раніше МВФ висловил занепокоєння заявою про відставку Абромавичуса.

/фото svoboda.org/

Поділитись: