МВФ сподівається закінчити переговори щодо третього траншу Україні наступного тижня.

МВФ спростував інформацію про відкладення переговорів з Україною щодо наступного траншу через чутки про можливу відставку очільниці Нацбанку Валерії Гонтаревої.

Про це повідомила прес-служба МВФ на запит «Голосу Америки».

«Досягнуто значного прогресу в ухваленні рішень, які були умовою завершення третього перегляду з боку МВФ. Триває обговорення питань, що лишились», – йдеться у повідомленні фонду.

У МВФ заявили, що наразі триває обговорення і висловили сподівання, що всі питання, які лишаються неузгодженими, будуть вирішені найближчим часом.

«Ми сподіваємось наступного тижня запропонувати Раді директорів завершення перевірки», – повідомляє прес-служба.

Разом з тим, у МВФ відмовились коментувати чутки про можливу відставку Валерії Гонтаревої з посади глави Національного банку України. «Ми не коментуємо чутки», – заявили у фонді.

Раніше кілька українських ЗМІ повідомили, що МВФ нібито відклав переговори з Україною щодо третього траншу кредиту. Причиною назвали чутки про звільнення Валерії Гонтаревої з посади глави Нацбанку.

У свою чергу, в НБУ спростували інформацію про відставку Гонтаревої, заявивши, що це не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що у середині лютого директор-розпорядник фонду Крістін Лагард повідомила, що МВФ задоволений ходом переговорів з Україною про надання третього траншу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: