Член дільничної виборчої комісії на 223-му виборчому окрузі Києва, підозрюваний у фальсифікаціях, захворів. Через це досудове провадження у справі призупинили, повідомили сьогодні у міністерстві внутрішніх справ. Особу підозрюваного у МВС не назвали.  

У міліції є довідка лікарів про те, що підозрювана особа не може за станом здоров’я (через проблеми із серцево-судинною системою) брати участь у процесуальних діях. Коли стан здоров’я підозрюваного покращиться, провадження відновлять, пояснив Олег Татаров, заступник начальника головного слідчого управління МВС. Коли це станеться – наразі невідомо.

 Кілька десятків активістів ВО «Свобода» пікетували сьогодні МВС з вимогою покарати учасників та замовників фальсифікації результатів виборів на 223-му виборчому окрузі у Києві. За заявою свободівців, 11 листопада справу про фальсифікацію виборів на 223-му окрузі мали передати до суд.

У МВС заяву спростували, бо  термін в  1 рік починається з моменту повідомлення підозрюваному (березня 2013 року), а досудове розслідування призупинене у зв’язку з хворобою.

У рамках досудового розслідування вже проводилися огляди документації, допити свідків, призначалися експертизи, повідомили правоохоронці. 

Поділитись: