УКРАЇНА

МВС посилить патрулювання автошляхів для зменшення аварійності

21 липня, 2018 15:19
УКРАЇНА/МВС посилить патрулювання автошляхів для зменшення аварійності
Зберегти
Вигляд
Після кількох ДТП з великою кількістю жертв Міністерство внутрішніх справ України посилить патрульні групи на автошляхах країни для зменшення аварійності.

Після кількох ДТП з великою кількістю жертв Міністерство внутрішніх справ України посилить патрульні групи на автошляхах країни для зменшення аварійності.

Про це 21 липня під час селекторної наради, присвяченої стану безпеки дорожнього руху, повідомив заступник глави МВС Сергій Яровий.

За його словами, патрульні групи будуть посилені співробітниками Національної поліції та військовослужбовцями Національної гвардії.

Заступник міністра додав, що пости правоохоронців «будуть щільно розміщуватися» на трасах міждержавного та міжнародного значення

Крім того, Яровий доручив поліції підготувати та ввести в дію до 23 липня «план невідкладних комплексних заходів із посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності».

«В цьому плані мають бути чіткі та детальні заходи, конкретні виконавці та терміни. Упродовж доби сили патрульної поліції та групи реагування мають взяти під контроль основні автомобільні шляхи державного та міжнародного значення, місця концентрації дорожньо-транспортних пригод та місця з напруженим рухом», — сказав заступник міністра.

Нагадаємо, 20 липня на Хмельниччині унаслідок ДТП загинуло троє людей, одну дитину госпіталізували.

Того ж дня унаслідок ДТП на Житомирщині загинули 10 людей, ще 10 — травмовані. Серед загиблих був громадянин Грузії.

21 липня поліція Житомирської області затримала власника маршрутного автобуса, який зіткнувся з вантажівкою.

Також унаслідок ДТП на Миколаївщині загинули 5 людей, ще 12 постраждали.

Крім того, в Києві внаслідок ДТП загинули троє людей.

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

Більше про:
# ДТП
# мвс
Пов`язані новини