МВС повідомило, що народного депутата від фракції Опозиційний блок Вадима Новинського допитаюсть у рамках розслідування, пов'язаного з конфліктом бенефіціарів торгівельної мережі Амстор.

Новинський дав згоду на участь у слідчих діях, повідомили правоохоронці.

Вранці представник головного слідчого управління МВС під час погоджувальної ради парламенту намагався вручити повістку «на виклик для здійснення слідчих дій» депутату Новинському. Начальник відділу Головного слідчого управління МВС України Василь Сміх, отримавши слово на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради, заявив, що приніс повістку для виклику на слідчі дії для Новинському, повідомляє Інтерфакс-Україна. При цьому представник МВС зробив помилку в прізвищі народного депутата, озвучуючи її. Голова парламенту Володимир Гройсман заявив, що такої людини в залі немає, позбавив слова і попросив покинути зал, де проходить засідання.

Керівник фракції Опозиційний блок в парламенті Юрій Бойко запевнив журналістів, що його колега Новинський не планує залишати країну у зв'язку з наміром слідчих МВС вручити йому повістку.

Лідер фракції БПП Юрій Луценко повідомив у фейсбуці, що повістки принесли не тільки Новінському, а й Олександру Вілкулу та Наталії Королевській.

«Всі троє не з'являються на повістки за місцем проживання», - уточнив Луценко.

Пізніше генпрокурор Віктор Шокін підтвердив, що сьогодні намагалися викликати на допит Вілкула, Королевську та Новинського.

«ВРУ була спроба викликати на допит Вілкула, Королевську та Новинського. На четвер ім надіслані повістки з проханням прийти на допит. Будемо вимагати зняття депутатської недоторканності», - повідомив Шокін під час брифінгу у ГПУ.

У свою чергу лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у фейсбук заявив, що йому також намагалися вручити повістку на допит на засіданні погоджувальної ради.

31 жовтня голову партії УКРОП Геннадія Корбана затримала СБУ, а в інших членів партії відбулись обшуки.

/ фото Корреспондент.net

hromadske.tv

Поділитись: