Політика

МВС просить Інтерпол оголосити в міжнародний розшук екс-керівника «Укртранснафти»

Політика/МВС просить Інтерпол оголосити в міжнародний розшук екс-керівника «Укртранснафти»
Зберегти
Вигляд

Служба безпеки України направила запит до Укрбюро Інтерполу щодо оголошення у міжнародний розшук екс-голови «Укртранснафта» Олександра Лазорка, повідомляє  прес-служба МВС.

Зазначається, що Лазорку прокуратурою Києва було винесено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

«За результатами вивчення та доопрацювання отриманих від СБУ документів, у Генеральний секретаріат Інтерполу спрямовано клопотання про внесення відомостей про міжнародний розшук Лазорка у відповідні обліки, а також про притягнення до його розшуку інформаційних систем і механізмів організації», - заявляє МВС.

Наразі матеріали про розшук підозрюваного вивчаються експертами генерального секретаріату організації в контексті дотримання необхідних вимог статуту і правил обробки даних Інтерполу.

У серпні Міністерство внутрішніх справ України порушило справу щодо колишнього голови «Укртранснафти» Олександра Лазорка.

Олександр Лазорко очолював «Укртранснафту», що знаходиться у власності «Нафтогазу», з 2009 року, але у 2015 його відсторонили з посади голови правління компанії.

/ фото lazorko.com.ua

Пов`язані новини