УКРАЇНА

МВС призупинило призначення Лютого головою Черкаської поліції

УКРАЇНА/МВС призупинило призначення Лютого головою Черкаської поліції
Зберегти
Вигляд
В МВС і Нацполіції підкреслили, що «не будуть піддаватися тиску і керуватися емоціями при прийнятті кадрових рішень», але в той же час для них важлива співпраця з громадськістю і готовність прислухатися до аргументів.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і керівник Національної поліції Хатія Деканоїдзе призупинили призначення Валерія Лютого новим начальником Нацполіції Черкаської області.

Про це повідомляє прес-служба МВС. 

«Вирішено призупинити дію наказу про призначення на посаду начальника ГУНП в Черкаській області полковника поліції Валерія Лютого для проведення консультацій. Міністр внутрішніх справ і керівник Нацполіції запрошують громадськість Черкащини для обміну думками з цього приводу, представлення позицій і висловлювання аргументів, після чого і буде прийнято остаточне рішення про призначення керівництва ГУНП Черкаської області», — йдеться в повідомленні МВС.

В МВС підкреслили, що «не будуть піддаватися тиску і керуватися емоціями при прийнятті кадрових рішень», але в той же час для них важлива співпраця з громадськістю і готовність прислухатися до аргументів.

Нагадаємо, 7 листопада у Черкасах під стінами обласного управління Нацполіції представники громадських організацій поновили протест проти призначення Лютого.

Зранку під будівлею управління зібрались близько 40 осіб з числа представників «Азову», «Автомайдану-Черкаси», «Свободи» та «Народної самооборони», і  вимагали проведення прозорого конкурсу на цю посаду. 

Відзначимо, що у 2013 році Валерій Лютий став радником харківського міського голови Геннадія Кернеса з питань транспорту.

У вересні 2015 року Лютий очолив поліцію Кривого Рогу.

Під час виборів мера міста народний депутат Єгор Соболєв заявляв, що начальник поліції Лютий побив його помічника Віталія Чернявського.

Пов`язані новини