Життя

МВС: Сили АТО завдали удару по базі бойовиків на Луганщині

Життя/МВС: Сили АТО завдали удару по базі бойовиків на Луганщині
Зберегти
Вигляд

Військовою розвідкою в районі населеного пункту Ровеньки була виявлена велика база бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Внаслідок удару сил АТО, було знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" та до 500 найманців. Про це повідомляє прес-служба МВС

Також повідомляється, що в Іловайську штурмовий батальйон Нацгвардії "Донбас" міцно утримує закріплені позиції та спільно з іншими підрозділами МВС та ЗСУ і продовжує бойову операцію.

«Силам АТО в Іловайськ надходить підкріплення особовим складом спецбатальйонів МВС та ЗСУ, а також важка техніка, що якісно підвищує ефективність проведення бойових дій зі знищення російських бойовиків», - йдеться у повідомленні.

«Інтенсивність обстрілів з боку терористичних банд значно знизилася. Бандити групами намагаються відходити у напрямку Харцизька, але артилерія ЗСУ атакує їхні колони. Протистояння триває. У Хрящуватому, Новосвітлівці та Савур-Могилі продовжуються позиційні бої. Сили АТО утримують свої позиції та успішно протистоять контратакам російських терористичних військ», - повідомив радник глави МВС Зорян Шкіряк.

Пов`язані новини