Міністерство внутрішніх справ запустило чат-бот у Telegram «Вибори-2020», де можна обрати тип порушення під час виборчого процесу, після чого приїжджає наряд поліції.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Щоб скористатися чат-ботом, для початку треба обрати зручну мову спілкування — українську або російську. Далі — вид порушення, яке ви зафіксували: підкуп виборців або комісії, фінансування та ведення агітації або перешкоджання волевиявленню.

Потім слід обрати область та адресу, де сталося порушення, і, за можливості, додати геолокацію. Ще треба додати фото або відео порушення та пояснення до них, залишити свій номер телефону.

У МВС зазначають, що після цього заявка передається до Ситуаційного центру Нацполіції, де її реєструють. Потім на місце події вже направляють патруль поліції. 

Ось ще дещо корисне

Одеський осередок громадської організації «Інститут політичної інформації» запустив мобільний застосунок PolitScanner, який допомагає виборцю дізнатися про доходи, діяльність та біографію політика.

Основу додатку складає технологія розпізнавання облич. Вона спрацьовує, коли людина за допомогою камери свого смартфона сканує обличчя політика на будь-якому рекламному носії. У застосунку одразу виводиться інформація про цього політика: його декларації, передвиборча програма та біографія.

Поділитись: