УКРАЇНА

МВС створило сервіс із визначення потрібних документів для «безвізу» на авто

22 червня, 2017 16:52
УКРАЇНА/МВС створило сервіс із визначення потрібних документів для «безвізу» на авто
Зберегти
Вигляд
На головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ запрацював сервіс, на якому у два кліки можна дізнатися про необхідні документи для подорожі за кордон на автомобілі

На головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ запрацював сервіс, на якому у два кліки можна дізнатися про необхідні документи  для подорожі за кордон на автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Аби дізнатись, що треба взяти із собою з документів, по-перше, треба обрати заплановану для подорожі країну і опцію, чи є ви власником або пасажиром авто.

Відповідно до вказаних параметрів, з’явиться перелік необхідних документів (списком та інфографіками).

Сервіс автоматично розділяє країни на ті, що визнають національне посвідчення водія, та ті, де з вами додатково має бути також міжнародне посвідчення водія.

«Окрім наявності усіх необхідних документів водіям також слід пам’ятати, що індивідуальні номерні знаки транспортних засобів дійсні лише на території України, за кордон необхідно виїжджати на державних номерних знаках.

А транспортні засоби, на які згідно із законом встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних  засобів, придбаних  у  кредит), до поїздок за кордон не допускаються», — йдеться у повідомлені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як скористатися «безвізом» на автівці: інструкція від МВС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини