Голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що відеоматеріали у справі про пожежу в приміщенні телеканалу «Інтер» виявилися пошкодженими.

Про це він сказав в ефірі телеканалу 24. 

За словами міністра, телеканал не видавав на вимогу МВС записи з камер спостереження.

«Коли вночі вилучили сервери, на яких записувалися події всередині телеканалу, то виявилося, що вони залиті водою», —  сказав Аваков.

Раніше Аваков закликав Нацраду з питань телебачення та радіомовлення звернути увагу на інформаційну політику телеканалу. Крім того, Аваков закликав СБУ вислати з країни громадянина Росії Ігоря Шувалова, який де-факто керує «Національними інформаційними системами», що виробляють новинний контент для телеканалу.

Нагадаємо, 4 серпня, на вулиці Щусєва, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер – агент Москви».

В результаті пожежі у будівлі «Інтера» постраждали люди. Зокрема, журналістка телеканалу отримала травму хребта під час пожежі. 

Редактор програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» Дмитро Литвин в ефірі Громадського сказав, що причиною пожежі у будівлі «Інтера» був професійний підпал.

За підозрою у підпалі будівлі «Інтера» затримано 6 осіб, повідомив голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

5 вересня, екс-добробатівці поставили намети і заявили про безстрокову акцію. Попри ці дії «Інтер» не подав заяву про перешкоджання журналістській діяльності. Тим часом, Порошенко доручив Луценку взяти під особистий контроль розслідування щодо «Інтера». 

6 вересня екс-добробатівці призупинили блокування «Інтера» нібито за домовленістю із телеканалом. Проте керівництво телеканалу «Інтер» спростовує досягнення будь-яких домовленостей із екс-добробатівцями, які протестували під офісом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile