Життя

МВС: Затримано зрадника, що 'здав' бойовикам вертоліт з Кульчицьким

Життя/МВС: Затримано зрадника, що 'здав' бойовикам вертоліт з Кульчицьким
Зберегти
Вигляд

Спецгрупою МВС затриманий інформатор терористів, що надавав інформацію про зліт українських вертольотів і літаків, а також координував артобстріли позицій українських військ. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Як повідомив радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, спеціальною групою МВС по боротьбі з тероризмом під керівництвом полковника В'ячеслава Аброськіна минулого тижня затримано громадянина «Р», жителя м. Краматорськ, 1972 року народження.

«Будучи співробітником державної організації «Держчастотнагляд», у травні 2014 року цей чоловік був завербований офіцером зв'язку "ДНР" ВікторомАносовым (позивний - «Нос»). У коло обов'язків завербованого зрадника входило сканування радіочастот військових та надання інформації про дії і переміщення українських силовиків.

Проживаючи біля аеропорту, чоловік також надавав інформацію про зліт українських вертольотів і літаків, а також координував артобстріли позицій українських військ з боку терористів ДНР», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що саме «Р» дав терористам інформацію про точний час прильоту на гору Карачун вертольота з генералом Кульчицькимна борту.

Також повідомляється, що громадянин «Р» співпрацював з терористами виключно з ідейних міркувань, підтримуючи ідею відокремлення частини держави і приєднання її до Росії.

Пов`язані новини