УКРАЇНА

«Ми налаштовані дуже радикально» – дружина полоненого українського бійця

УКРАЇНА/«Ми налаштовані дуже радикально» – дружина полоненого українського бійця
Зберегти
Вигляд

Серед матерів і дружин українських бійців, які перебувають у полоні на окупованих територіях Донбасу, зростають радикальні настрої через невирішення питання з обміном.

Про це в ефірі Громадського сказала Наталія Герасименко, дружина полоненого Миколи Герасименка. Її чоловік – боєць 40-го мотострілкового батальйону «Кривбас» потрапив у полон бойовиків під час виходу українських військ із Дебальцевого в лютому 2015 року.

«Ми дуже радикально налаштовані, всі мами, чиї хлопці зникли. Це все просто зараз погіршилося далі нікуди», – сказала вона.

При цьому, за її словами, українська сторона на переговорах у Мінську постійно повторює одне й те ж.

«Ірина Геращенко останній раз, коли була у Мінську, вчора, там усе можна провести під копірку: «Ми працюємо, ми хочемо звільнити». Тоді шукайте якісь важелі, тисніть на них. Це йде цілий рік, одне і те ж. «Ми хочемо, ми намагаємося, а у нас не виходить». Потрібно щось робити в іншому напрямку тоді», – сказала Герасименко.

При цьому українська сторона не вважає за потрібне влаштовувати так звані «дні сім’ї», для того, щоб рідні могли навідати полонених на окупованих територіях.

«Як говорить Ірина Володимирівна, вони не хочуть, це все піар, з ними все добре, нема чого туди їхати. Проте якоїсь конкретики, чого не потрібно туди їхати я не почула», – каже дружина бійця.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що бойовики на Донбасі вимагають обміну у форматі «всіх на всіх».

Раніше повідомлялося, що родини полонених військових на Донбасі вимагають пришвидшити обмін.

Пов`язані новини