Політика

Ми не можемо дозволити керувати США комусь схожому на Януковича – публіцистка про Трампа

Політика/Ми не можемо дозволити керувати США комусь схожому на Януковича – публіцистка про Трампа
Зберегти
Вигляд

Американська журналістка Андреа Халупа в ефірі Громадського висловила думку, що кандидат на посаду президента США Дональд Трамп схожий у своїй політиці до екс-президента України Віктора Януковича.

«Вам потрібно зрозуміти, що існують тісні зв’язки Трампа з ненормальними людьми, як от з очільником його кампанії Полом Манафортом. Пол Манафорт, який так само був радником Януковича під час виборчої кампанії. Ми справді не можемо дозволити комусь схожому на Януковича керувати Америкою. Це буде катастрофою як для країни, так і для світу», — сказала Халупа.

Слід зазначити, що сестра Андреа Халупи Александра працює консультантом в Національному комітеті демократичної партії. Вона розслідувала вплив Пола Манафорта на передвиборчу кампанію Дональда Трампа. 

«Манафорт був ляльководом одних із найпідліших диктаторів світу (Віктора Януковича — ред.), і звичайно, зосереджені на Україні політики прекрасно знали, хто такий Пол Манафорт. Він указував Януковичу що говорити, як діяти, для того щоб того обрали. І Янукович все це робив, а також багато робив, щоб послабити Україну: військово, економічно. Він спричинив економічну катастрофу, зникло 60 мільярдів», — пояснила Халупа.

«Тому моя сестра була голосом в партії, яка вказала на те, що про Пола Манафорта потрібно провести розслідування. І вона очолила це розслідування», — зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гра розколів: 5 тенденцій виборів у США

Однак, нещодавно російські хакери зламали поштові сервери Демократичної партії США. Усі 50547 сторінок листування опублікував портал WikiLeaks. Серед демократів, чия пошта була зламана, була й Александра Халупа. 

25 липня Федеральна служба безпеки США підтвердила, що буде розслідувати викрадення електронного листування Демократичного національного комітету, який є керівним органом провладної Демпартії. Також ФБР підозрює Росію у причетності до викрадення листування Демпартії.

Раніше президент США Барак Обама заявив, що Гілларі Клінтон буде «найкращим кандидатом в президенти США в історії». Водночас, за словами Обами, інший кандидат у президенти США Дональд Трамп «зраджує американські цінності».

22 липня мільярдер Дональд Трамп офіційно став кандидатом у президенти США від Республіканської партії. 28 липня він, відповідаючи на запитання журналістів про Крим, зауважив, що може визнати Крим російським у разі обрання президентом США.

Пов`язані новини