УКРАЇНА

«Ми тут не за гроші»: Хто і чому мітингував під Нацбанком

УКРАЇНА/«Ми тут не за гроші»: Хто і чому мітингував під Нацбанком
Зберегти
Вигляд
Мітингувальники вимагали звільнити голову Нацбанку Валерію Гонтареву через «невиплачені вклади» і «низькі пенсії»

Під Національним банком України зібралося до тисячі протестувальників, переважно пенсіонери та молодики. В руках учасники акції тримали прапори новоствореної політичної партії «За життя» Вадима Рабіновича.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Мітингувальники вимагали звільнити голову Нацбанку Валерію Гонтареву через «невиплачені вклади» і «низькі пенсії».

«Дивитися на це свавілля, яке влаштувала голова Нацбанку – це ні в які ворота не лізе. Вона просто нищить наш економічний стан держави», – каже учасник акції.

Деякі протестувальники визнали, що стоять на акції під Нацбанком за гроші.

«Платять по 500 гривень, як кажуть. Мені аналогічно сказали, що заплатять. Я ще не бачив ці гроші, але я їх побачу буквально через годину. Ще хлопці кажуть, що хочуть підзаробити, то вони й приїхали», — сказав інший мітингувальник Руслан, що приїхав з Чернігова.

Співзасновниками політичної партії «За життя» є Євген Мураєв та Вадим Рабінович, який її і очолює. Раніше обоє були у фракції Опоблоку.

Водночас, в коментарі Громадському представники політсили «За життя» заявили, що учасники акції протесту прийшли під НБУ виключно «за ідею».

Нагадаємо, 8 листопада під будівлею Національного банку України протестували близько двох тисяч людей з вимогою відправити у відставку очільницю НБУ Валерію Гонтареву.

Учасники мітингу під Національним банком України розповіли спостерігачам СММ ОБСЄ, що за участь в акції вони отримують по 10 доларів.

Пов`язані новини