Життя

Минулої доби на Донеччині загинули семеро мирних жителів

Життя/Минулої доби на Донеччині загинули семеро мирних жителів
Зберегти
Вигляд

Минулої доби внаслідок бойових дій на території Донецької області загинули семеро мирних жителів. Ще 10 осіб були поранені. Про це повідомив начальник ГУ МВС на Донеччині В’ячеслав Аброськін.

За його інформацією, 29 січня тривали обстріли в районі Дебальцевого, Вуглегірська, Мар'їнки.

«За минулу добу було вбито 7 мирних громадян (по дві людини – в Дебальцевому і Вуглегірську, по одній – в Артемівському та Мар'їнському районах), поранено – 10 осіб», - сказав Аброськін.

Особливо складна ситуація, за його словами, на лінії Вуглегірськ-Дебальцеве.

«Населені пункти знаходяться під контролем ЗСУ та МВС. Були невдалі спроби з боку ворога проникнути на околиці, в результаті бойовики зазнали великих втрат і відступили», - зазначив він.

Вчора Громадське повідомляло про бій в районі Вуглегірська на Донеччині. Станом на вчорашній вечір, населений пункт, за інформацією від джерел на місці, було відбито. Проте, вранці джерело повідомило, що місто довелося здати. Поки що ми не можемо ані підтвердити, ані спростувати цю інформацію. Точно відомо, що внаслідок вчорашнього бою там було поранено трьох українських силовиків, їх доставили до шпиталю в Артемівськ. Інші втрати уточнюються. За повідомленням РНБО, бій триває.

Пов`язані новини