Війна

Миротворці на Донбасі, стримування Росії та санкції — у Львові пройшов Безпековий Форум

2 грудня, 2017 23:32
Війна/Миротворці на Донбасі, стримування Росії та санкції — у Львові пройшов Безпековий Форум
Зберегти
Вигляд
Миротворча місія на Донбасі, подолання корупції в армії, реформи в Україні, стримування Росії. Ці та інші теми обговорили учасники Безпекового Форуму у Львові.

Якою би не була угода щодо миротворчої місії на Донбасі, вона не має дати Росії можливість заморозити конфлікт. Про це під час Безпекового Форуму у Львові заявив командуючий сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес. 

Чи можна було відвернути війну в Європі, як можна припинити заохочення агресора та яким може бути світовий безпековий порядок завтра? 

На ці питання прагнули відповісти учасники Безпекового Форуму у Львові, який проходив в Українському Католицькому Університеті з 30 листопада до 1 грудня: 

Серед організаторів Форуму — Український католицький університет, Інститут Просвіти, Інститут міста та Львівська міська рада. Серед спікерів — Бен Ходжес, командуючий сухопутними військами США в Європі, Оксана Сироїд, заступниця голови Верховної Ради, Майкл Карпентер, генеральний директор Центру дипломатії та міжнародної співпраці Байдена Університету Пенсильванії, Джил Синклер, старший радник Міністерства оборони України (Канада) та інші.

Пов`язані новини