Економіка

Митниця не пропускатиме в Україну тільки контрафактні іноземні товари — ДФС

31 травня, 2017 01:42
Економіка/Митниця не пропускатиме в Україну тільки контрафактні іноземні товари — ДФС
Зберегти
Вигляд
Обмеження ввезення товарів відомих брендів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах, відбувається тільки на вимогу правовласників або їх представників.

Обмеження ввезення товарів відомих брендів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах, відбувається тільки на вимогу правовласників або їх представників.

Про це заявив директор Департаменту організації митного контролю ДФС Олексій Василенко, повідомляє прес-служба ДФС.

«Такі обмеження застосовуються тільки в разі, якщо продукція контрафактна, або якщо її походження не вдалося встановити», — сказав Василенко.

Він підкреслив, що відповідно до Митного Кодексу, всі надходження проходять обов'язкову перевірку, а правовласнику надається можливість визначити, чи є даний товар оригінальним.

«У разі встановлення контрафактності товар не потрапляє на митну територію України. Зате, за відсутності порушень прав інтелектуальної власності правовласник інформує митницю про можливість відновлення митного оформлення такого товару», — додав він.

Василенко спростував інформацію про те, що митницям дано вказівку забороняти фізичним особам ввезення в Україну товарів, права на торговельні марки яких заявлені в митному реєстрі.

Нагадаємо, 30 травня ЗМІ опублікували перелік об’єктів інтелектуального права, включений до митного реєстру, згідно з яким, митниця може не пропустити через кордон товари 1146 торговельних марок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини