Міністерство закордонних справ Чехії ще не надіслало листа до крайового суду в східному чеському місті Остраві із протестом проти реєстрації так званого «Представницького центру «ДНР».

Про це повідомив «Радіо Свобода» речник відомства.

Також від чеського МЗС не надіслано скарги щодо незаконного використання чеською громадянкою Нелою Лісковою, яка нелегально їздила на окуповану частину Донбасу і підтримує сепаратистів, титулу «почесний консул «ДНР» у Чехії».

«Чеське законодавство діє переважно за принципом «що не заборонено, те дозволено». Як коментували чеські політики, так само теоретично можливе й відкриття представництва «Ісламської держави» – ще одного екстремістського збройного угруповання, визнаного терористичним, яке так само, як і «ДНР», у назві претендує на статус «держави», хоча нею не є», – йдеться в сюжеті «Радіо Свобода».

Таким чином, відкрите 1 вересня в Остраві громадське об’єднання, назване «Представницький центр «ДНР», і на даний момент формально продовжує існувати.

Заступник глави анатлітичного центру «European values» Якуб Янда розповів Громадському, що майже усі екстремісти та праворадикали Чехії зібралися 1 вересня на відкритті так званого «представництва ДНР» у місті Острава. Через це чеським спецслужбам буде легко їх вистежити.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту в посольство Чеської республіки в Україні в зв'язку з підтвердженням інформації про реєстрацію в місті Острава так званого представництва «ДНР».

Поділитись: