ENRU

МЗС Франції звернулось до прокурора через відкриття у Марселі «представництва ДНР»

Міністерство закордонних справ Франції звернулось до прокурора країни через заплановане відкриття так званого «представництва» самоназваної «ДНР» у Марселі.

Про це повідомляє посольство Франції в Україні.

Відкриття так званого «представництва» заплановане на 25 вересня. У франції повідомили, що це утворення зареєстроване у країні у статусі громадського об’єднання і згідно із законом, не вимагає попереднього дозволу.

«Французька влада офіційно не визнає цього об’єднання, яке не має дипломатичного статусу і не може набути пов’язаних із ним привілеїв та імунітетів. Франція віддана територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та повному відновленню її державного суверенітету; Франція не визнає сепаратистських утворень в окремих районах Донецької та Луганської областей, з якими ми не маємо відносин», — наголосили у країні.

Так зване« консульство ДНР» було зареєстроване й у Чехії.

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту в посольство Чеської республіки в Україні в зв'язку з підтвердженням інформації про реєстрацію в місті Острава представництва «ДНР».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram