Міністерство закордонних справ України готове реалізувати введення візового режиму з Росією у разі прийняття відповідного рішення

Міністерство закордонних справ України готове реалізувати введення візового режиму з Росією у разі прийняття відповідного рішення.

Про це заявив глава відомства Павло Клімкін в ефірі «112 Україна».

«Я вважаю, що навіть запровадження візового режиму у контексті контролю того, хто прибуває з РФ, нам мало. Ми повинні запровадити для цього біометричні паспорти, але потім ще і контроль тих, хто приїжджає», — сказав він.

Клімкін додав, що не проти візового режиму з Росією, але потрібен чіткий підхід і бачення того, що буде далі.

«Моя відповідь: однозначно так. Але це питання, яке потрібно вирішувати і в часі, і з точки зору цих процедур, на основі чіткого підходу і розуміння, яким чином Росія буде намагатися це перебити, і наших громадян втягувати в обов'язкове російське громадянство. Цьому потрібно однозначно запобігти. Що стосується процедур, МЗС все як потрібно зробить. Готуємося, у нас є відповідний досвід, тому за МЗС в цьому плані не турбуйтеся», — наголосив міністр.

Раніше глава Мін’юсту України Павло Петренко заявив, що юридичні механізми для візового режиму з Росією готові.

Також Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що візовий режим з Російською Федерацією потрібно ввести якомога скоріше.

У свою чергу в Москві обіцяють дзеркальну відповідь в разі, якщо Київ запровадить візовий режим з Росією. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: