Політика

МЗС направило Росії ноту протесту через затриманих розвідників

Політика/МЗС направило Росії ноту протесту через затриманих розвідників
Зберегти
Вигляд

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту російській стороні у зв’язку із затриманням на території України двох російських військовослужбовців.

Про це заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба, передає Радіо Свобода.

«Сьогодні на адресу МЗС Росії була направлена офіційна нота протесту, оскільки затримання цих двох військовослужбовців Єрофеєва та Александрова є наочним доказом всіх тих порушень міжнародного права, які відбуваються з боку Росії в контексті її агресії проти України», – повідомив Кулеба.

Він наголосив, що перебування російських військових в Україні «ставить під сумнів наміри Росії стосовно імплементації Мінських домовленостей».

«Це вже є не просто аргументом, а доконаним фактом, що російські війська присутні на території України. Ми чекаємо адекватних і аргументованих пояснень Російської Федерації, як це сталося», – заявив Кулеба.

Як повідомлялося, 16 травня в районі міста щастя на Луганщині затримані двоє військовослужбовців Головного розвідуправління Росії. У Міноборони РФ у свою чергу заявили, що затримані є «колишніми військовими» і вимагають негайно їх звільнити.

Пов`язані новини