Інформація про загибель двох українців під час нападу на готель в єгипетському місті Хургада не підтверджується.

Інформація про загибель двох українців під час нападу на готель в єгипетському місті Хургада не підтверджується.

Про це Громадському повідомив речник Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

За його словами, консул України в Єгипті одержав від правоохоронних органів країни дані, згідно з якими, українці не загинули і не постраждали під час нападу в Хургаді.

Він також зазначив, що консул вирушив до Хургади для з’ясування всіх обставин нападу, а також, за необхідності, надання допомоги українцям, які перебувають на місці події.

Як повідомив посол України в Єгипті Геннадій Латій в ефірі каналу «112 Україна», напади сталися у 2 готелях Хургади — у Zahabia та Sunny days el Palacio. Зазначається, що нападників було троє.

«Загинули двоє людей, інформація трохи різниться, але за нашою —це можуть бути громадяни чи Німеччині, чи Вірменії. Також є одна поранена. Вона не громадянка України, але народжена в Україні пані Михайленко Олена Іванівна, але вона є громадянкою РФ», — повідомив він.

Раніше агентство Reuters з посиланням на джерела у службах безпеки і МВС Єгипту повідомило, що в єгипетському курортному місті Хургада стався збройний напад на туристів в одному з готелів.

Повідомлялось, що двоє українських громадян загинули внаслідок нападу. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: