УКРАЇНА

МЗС підтвердило загибель українського парапланериста на змаганнях у Македонії

20 серпня, 2018 14:32
УКРАЇНА/МЗС підтвердило загибель українського парапланериста на змаганнях у Македонії
Зберегти
Вигляд
Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ підтведив загибель українського парапланериста на змаганнях у Македонії.

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ підтведив загибель українського парапланериста на змаганнях у Македонії.

Про це Громадському повідомили у Департаменті консульської служби.

Також зазначили, що зіткнення парапланеристів з України та Британії відбулося унаслідок одночасного проведення двох різних змагань у повітрі — чоловіки зіштовхнулися у повітряному просторі.

«Українець брав участь в одних змаганнях, британець — у інших», — сказали у департаменті.

За фактом загибелі двої людей у Македонії розпочали розслідування. Ймовірною причиною називають помилку організаторів змагань.

Перше судове засідання вже відбулося 18 серпня. 

Український консул нині підтримує контакт з родичами загиблого.

17 серпня українець Ігор Волов та британець Іннес Пауелл зіткнулися у повітрі французького міста Крушево. Унаслідок зіткнення обидва загинули.

Обидва чоловіка «смертельно» травмувалися після падіння на землю.

Українець після зіткнення відкрив запасний парашут та приземлився на дерево. На момент, коли його знайшли рятувальники, чоловік був мертвим.

Британець Пауелл зламав плече, таз, ребра та отримав тяжкі трамви внутрішніх органів. Чоловіка дозвели до лікарні, проте він помер у реанімації.

 

Пов`язані новини