В Іспанії було затримано чотирьох громадян України за підозрою у причетності до діяльності злочинного угруповання, відмиванні грошей та підробці документів.

Про повідомила радник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Ореста Старак в коментарі Liga.net.

«Можу підтвердити, що чотирьох громадян України затримано. Їх підозрюють у причетності до діяльності злочинного угруповання, відмиванні грошей та підробці документів. Ми не можемо розкрити їх особисті дані», – сказала вона.

За її словами, усі четверо мали дозвіл на проживання в Іспанії. Незабаром справа буде передана до суду в Барселоні.

«Справа перебуває під грифом «секретно», тому отримати будь-які додаткові дані буде надзвичайно важко», – сказала представниця відомства.

Нагадаємо, що 12 липня в Барселоні затримали сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степана, а також ще десять осіб.

За інформацією видання El Punt Avui, яке посилається на іспанських слідчих, Черновецький вважається «мозком» злочинного угрупування.

Повідомляється, що поліцейські забрали з дому Черновецького скриньки з документацією та інші об'єкти, які можуть свідчити про відмивання близько 10 мільйонів євро.

Поділитись: