Життя

МЗС повернуло додому 11 українців, які застрягли в Канаді

Життя/МЗС повернуло додому 11 українців, які застрягли в Канаді
Зберегти
Вигляд

Міністерство закордонних справ України, спільно з Генеральним консульством України в Торонто і за підтримки української громади Канади повернуло в Україну 11 українських громадян, які стали жертвами шахрайства туристичного оператора.

Про це повідомила прес-служба МЗС.

За інформацією відомства, в аеропорту Торонто 11 громадянам України відмовили в посадці на літак у зв'язку з анулюванням їх авіаквитків.

«Як повідомило керівництво авіаперевізника, проїзні документи громадян України були скасовані через недобросовісні дії туристичного оператора, який надавав послуги українцям», - йдеться в повідомленні.

Пізніше представники українського консульства виїхали в міжнародний аеропорт «Пірсон» та «вжили заходів з метою надання консульської захисту співвітчизників».

«Генконсульством забезпечено українцям безкоштовне проживання в готелі, організовано харчування на період всього їх вимушеного перебування в Торонто, здійснені безкоштовні трансфери, надана необхідна матеріальна допомога та забезпечено їх повернення додому», - зазначило МЗС.

Нагадаємо, 1 лютого Україна і Канада прийняли рішення про остаточне підписання і передачі національних парламентів на ратифікацію Угоду про ЗВТ між країнами. У рамках підготовки до запровадження зони вільної торгівлі Україна дозволила імпорт яловичини і свинини з Канади без додаткової сертифікації.

Також уряд Канади в 2016-2021 роках виділить Україні 13,6 мільйонів доларів для поліпшення двосторонніх торговельних відносин та розвитку підприємств малого та середнього бізнесу.

Пов`язані новини