У зв’язку із загостренням безпекової ситуації в районі Нагірного Карабаху МЗС України рекомендує громадянам утримуватися від поїздок до Нагірнокарабаського регіону Азербайджанської Республіки та прилеглих до нього територій до стабілізації ситуації.

«Громадянам України, які перебувають на згаданих територіях, наполегливо рекомендуємо їх покинути», — йдеться у повідомленні МЗС.

У відомстві зазначили,що у випадку потрапляння в надзвичайні ситуації громадянам України слід невідкладно звертатися до дипломатичних представництв України в Азербайджані +37 477 10 03 41 чи Вірменії +99 450 2557518 або телефонувати на «гарячу лінію» МЗС України +38 044 238 16 57 цілодобово.

Нагадаємо, в ніч з 1 на 2 квітня відбулись бойові зіткнення на лінії розмежування в зоні Нагірного Карабаху.

Раніше у Міноборони Азербайджану заявили, що вірменські збройні підрозділи піддали інтенсивному обстрілу азербайджанські позиції, застосувавши міномети і великокаліберні кулемети.

Міноборони Вірменії, зі свого боку, поширило заяву, в якій говориться про «активні наступальні дії азербайджанських сил на лінії зіткнення в ніч з 1 на 2 квітня». У відомстві також заявили про використання азербайджанською стороною танків, артилерії і авіації.

В свою чергу, Міноборони невизнаної Нагірно-Карабаської республіки заявило про збитий азербайджанський вертоліт. Однак Міноборони Азербайджану цю інформацію спростувало.

Водночас Міноборони Азербайджану підтвердило загибель 12 своїх військових.

/фото facebook.com/UkraineMFA

Поділитись: