Життя

МЗС РФ відправляє гуманітарку до Луганська: ‘Терпеть подобный беспредел нельзя’

Життя/МЗС РФ відправляє гуманітарку до Луганська: ‘Терпеть подобный беспредел нельзя’
Зберегти
Вигляд

Колона з російським "гуманітарним вантажем" перетне український кордон та вирушить до Луганська, не чекаючи на офіційний дозвіл української влади. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті МЗС РФ.

«Дальше терпеть подобный беспредел, откровенную ложь и недоговороспособность нельзя. Все предлоги для оттягивания доставки помощи людям в районе гуманитарной катастрофы исчерпаны. Российской стороной принято решение действовать. Наша колонна с гуманитарным грузом начинает движение в направлении Луганска», - йдеться у повідомленні.

Також у російському МЗС попередили, що «спроби зірвати гуманітарну місію матимуть наслідки».

Крім того, відомство закликало українське керівництво, США та Євросоюз терміново перевести ситуацію на «південному сході» України у «переговорне русло».

Нагадаємо, що вчора у бою під Луганськом українські військові захопили дві бойові машини десанту Псковської дивізії ВДВ Росії. У свою чергу комбат «Донбасу» повідомив, що у зоні АТО на боці бойовиків воюють підрозділи російської армії - в Іловайську більше половини взятих у полон терористів виявилися кадровими військовими ЗС РФ.

 

 

Пов`язані новини