У Міністерстві закордонних справ Росії прокоментували запроваджені Сполученими Штатами нові санкції проти 8 російських підприємств і організацій

У Міністерстві закордонних справ Росії прокоментували запроваджені Сполученими Штатами нові санкції проти 8 російських підприємств і організацій.

Про це йдеться на офіційній сторінці МЗС у Facebook.

«Рішення Адміністрації США про введення обмежувальних заходів відносно ряду російських організацій, в тому числі пов'язаних з авіабудуванням і підготовкою льотних фахівців, викликає подив і розчарування. Ніяких серйозних проблем нам ця нова порція санкцій, звичайно, не завдає, проте американці навіть не назвали причини, а лише послалися на своє законодавство, яке забороняє їм самим співпрацювати з Іраном і Сирією», — цитує відомство слова офіційного представника МЗС Захарової.

За її словами, запроваджені Штатами санкції «суперечать установці про приоритетність бротьби з тероризмом».

«Офіційний Вашингтон знову йде на поводу у тих, хто зробив своїм основним заняттям послідовне руйнування російсько-американського співробітництва. Ці діячі давно шукають ворогів не там, де вони реально існують. Інтересам безпеки США подібний підхід явно не відповідає», — заявила Захарова.

Нагадаємо, що США запровадили санкції проти восьми російських підприємств і організацій, які порушили заборону на поставки озброєнь, військових технологій і товарів подвійного призначення до Ірану, Північної Кореї і Сирії.

В цілому санкції США запроваджені проти 30 іноземних компаній.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: