МЗС Росії: В Україні немає російських військ

default/МЗС Росії: В Україні немає російських військ
Зберегти
Вигляд

Міністерство закордонни справ Росії заперечило присутність російських військ в Україні та звинуватило Комітет мінстрів Ради Європи Про це йдеться у офіційній відповіді представника МЗС РФ Олександра Лукашевича «Інтерфаксу».

«Ряд положений решения Комитета министров Совета Европы (КМСЕ) от 17 сентября не имеют ничего общего с действительностью. Российские войска на территории Украины не находятся», – йдеться у заяві.

«Упомянутое решение КМСЕ ничтожно, имеет лишь пропагандистское значение для его авторов, которые не стесняются злоупотреблять высоким авторитетом Комитета министров Совета Европы в своих попытках сорвать хрупкий процесс национального примирения на Украине», – звинуватили європейських міністрів у відомстві Лаврова.

Комітет міністрів Ради Європи привітав мінські домовленості і закликав Росію вивести свої війська з України у заяві результатами засідання 17 вересня, в ході якого обговорювалася ситуація в Україні.

Комітет міністрів Ради Європи є органом Ради Європи, що приймає рішення. До його складу входять міністри закордонних справ всіх держав-членів або їх постійні дипломатичні представники в Страсбурзі.