Міністерство закордонних справ стурбовано погіршенням стану здоров'я затриманого в анексованому Росією Криму журналіста видання «Крим.Реалії» Миколи Семени. Про це сказано в заяві міністерства.

«Окрему стурбованість української сторони викликає факт загострення стану здоров’я Миколи Семени, що є черговим свідченням сталої для російських компетентних органів практики застосування тортур та інших заборонених методів під час проведення слідчих дій», - сказано в по відомленні.

У заяві зазначається, що Семена затриманий окупаційною владою за вигаданими обвинуваченнями у сепаратизмі. Крім того, МЗС жадає від Росії припинити переслідування Семени й негайно його звільнити.

«Міністерство закордонних справ України висловлює глибоке занепокоєння у зв’язку з непоодинокими фактами зникнення громадян України, а також  триваючими кримінальними переслідуваннями за політичними ознаками наших співвітчизників на тимчасово окупованій території АР Крим», - додали в міністерстві.

Раніше Національна спілка журналістів України закликала російську окупаційну владу дозволити кримському журналісту Миколі Семені виїхати на материкову Україну. 

Поділитись: