Життя

МЗС Угорщини вимагає ЄС негайно надати Україні безвізовий режим

Життя/МЗС Угорщини вимагає ЄС негайно надати Україні безвізовий режим
Зберегти
Вигляд

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто закликав Євросоюз негайно надати Україні безвізовий режим. Про це він заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода» після зустрічі міністрів закордонних справ Вишеградської четвірки та країн «Східного партнерства» у Празі.

«Україна повинна отримати безвізовий режим з ЄС негайно. І коли я кажу «негайно» – я саме це і маю на увазі! Я не маю на увазі в інституційному плані, а я маю на увазі те, що кажу – негайно. Україна і Грузія виконали всі вимоги і тому безвізовий режим має бути їм наданий якнайшвидше», – цитує Сіярто видання.

Раніше прогнозували, що Україна отримає лібералізацію візового режиму з ЄС у середині літа, восени навіть наприкінці року.

Раніше, єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоханнес Хан заявив, що Україна, Грузія і Косово можуть отримати безвізовий режим з ЄС у 2016 році.

Президент України Петро Порошенко висловив переконання в тому, що Європейський Союз надасть безвізовий режим для українців уже через кілька місяців.

Пов`язані новини