Міністерство закордонних справ України планує до кінця 2018 року запровадити програми електронної консульської допомоги для українських громадян за кордоном

Міністерство закордонних справ України планує до кінця 2018 року запровадити програми електронної консульської допомоги для українських громадян за кордоном. Про це йдеться у проекті Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Це програми «Добровільної реєстрації українських громадян» (ДРУГ) та «E-consul».

Згідно з документом Кабміну, ДРУГ є проектом консульского захисту громадян України, які опинилися у скрутному становищі за кордоном.

Він має на меті підвищення рівня поінформованості щодо надзвичайних ситуацій та отримання оперативної консульської допомоги.

«E-consul» розробляється для спрощення системи звітності закордонних дипломатичних установ про вчинені консульські дії та підвищення ефективності системи контролю з боку МЗС.

Система також передбачає можливість реєстрації відвідувачів, які звертаються для здійснення консульських дій, в мережі Інтернет.

Таким чином міністерство планує врегулювати потоки відвідувачів зарубіжних дипломатичних установ України та пришвидшити обробку документів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile