Міністерство закордонних справ України висловлює протест Російської Федерації в зв'язку з її наміром провести призов на військову службу на тимчасово анексованій території АР Крим та Севастополі.

Міністерство закордонних справ України висловлює протест Російської Федерації в зв'язку з її наміром провести призов на військову службу на тимчасово анексованій території АР Крим та Севастополі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

«У цьому контексті було висловлено вимогу скасувати призов на військову службу громадян, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також забезпечити неухильне дотримання російською стороною своїх міжнародних зобов'язань».

У МЗС України звернули увагу, що резолюція Генасамблеї ООН від 19 грудня 2016 року «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь», встановила факт незаконної окупації Російською Федерацією АР Крим та Севастополя.

Згідно з чим, Генасамблея закликала Москву забезпечити виконання своїх зобов'язань відповідно до міжнародного гуманітарного права, міжнародними механізмами захисту прав людини та іншими договірно-правовими інструментами, стороною яких вона виступає.

Нагадаємо, що мешканці анексованого Криму потраплять в весняний призов в армію Росі. Їх вперше відправлятимуть на службу у всі регіони Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: