УКРАЇНА

МЗС застерігає українців від відвідування Єгипту після двох терактів

13 квітня, 2017 19:24
УКРАЇНА/МЗС застерігає українців від відвідування Єгипту після двох терактів
Зберегти
Вигляд
Міністерство закордонних справ застерігає українців від відвідування Єгипту протягом дії запровадженого на 3 місяці надзвичайного стану у державі після двох терактів на півночі країни

Міністерство закордонних справ застерігає українців від відвідування Єгипту протягом дії запровадженого на 3 місяці надзвичайного стану у державі після двох терактів на півночі країни.

Відповідна заява розміщена на сайті МЗС України.

«Згадані застереження викликані істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, у т.ч. «ІДІЛ», теракти яких, як показує практика останніх місяців, все частіше спрямовуються проти цивільних громадян, у т.ч. із урахуванням їхньої релігійної приналежності», — йдеться у повідомленні.

Однак тим громадянам, які вже знаходяться в Єгипті, МЗС рекомендує зважити на наявні ризики подальшого перебування на території цієї держави та слідувати таким порадам:

- категорично не рекомендується здійснювати поїздки і перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл;

- виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, столиці країни та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

«У разі перебування в курортних місцях Єгипту наполегливо рекомендуємо виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку, громадянам слід повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора», — наголошує МЗС.

Нагадаємо, що у Єгипті сталося два вибухи. Перший пролунав у коптській церкві Святого Георгія в місті Танта, що на північ від Каїра. У результаті вибуху щонайменше 26 людей загинули.

Кількість жертв в результаті другого вибуху біля церкви в Александрії збільшилася до 16-ти, ще понад 40 людей дістали поранень.

Також повідомлялося, що бойовики угруповання «Ісламська держава» взяли відповідальність за два вибухи в Єгипті.

Президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі оголосив у країні режим надзвичайного стану строком на три місяці.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини