На адміністративному кордоні з анексованим Кримом автомобіль намагався прорватися через пункт пропуску і проїхати на територію півострова. Прикордонники здійснили кілька пострілів у повітря і затримали водія.

Про це в ефірі Громадського повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

Раніше російська окупаційна влада Криму частково обмежила рух транспорту через адмінкордон з Україною.

«Ми спостерігаємо досить серйозне скупчення автотранспорту, це порядку 150-170 автомобілів на кожному КПВВ. Це спричиняє різні наслідки. Буквально годину тому один з автомобілів намагався прорватися через КПВВ, прикордонники змушені були використати зброю для попереджувальних пострілів у повітря. Затримали двох громадян, які створили загрозу життю і здоров’ю для громадян», — сказав Слободян.

Раніше повідомлялось, що російська влада із невстановлених причин призупинила здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з анексованим Кримом.

Згодом прикордонники повідомили, що російська влада відновила пропускні операції у напрямку КПВВ «Чонгар» на адмінмежі з анексованим Кримом.

У деяких району Криму 7 серпня почали встановлювати блокпости. На питання людей, на якій підставі проводиться огляд, силовики заявили про нібито «прорив на кордоні», маючи на увазі адмінкордон анексованого Криму.

У Генштабі Збройних сил України назвали провокацією інформацію про те, що на території анексованого Криму нібито діяла диверсійно-розвідувальна група ЗСУ, що призвело до загибелі і поранених серед російських військових.

Пізніше на пунктах пропуску «Каланчак» та «Чаплинка» Росія відновила пропуск лише на в’їзд до Криму.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile