Війна

На блокпосту Донеччини бойовик влаштував стрілянину: поранено цивільну

7 квітня, 2018 14:23
Війна/На блокпосту Донеччини бойовик влаштував стрілянину: поранено цивільну
Зберегти
Вигляд
На блокпосту «Оленівка» на Донеччині унаслідок стрілянини, яку влаштував бойовик самоназваної «ДНР», поранень дістала цивільна.

На блокпосту «Оленівка» на Донеччині унаслідок стрілянини, яку влаштував бойовик самоназваної «ДНР», поранень дістала цивільна.

Про це повідомив помічник глави Держприкордонслужби Олег Слободян.

За інформацією місцевих мешканців, 6 квітня в районі Новоазовська представники так званого  «міністерства державної безпеки» бойовиків  затримали місцевих так званих «прикордонників» нібито через хабарництво на пункті пропуску «Новоазовськ».

«7 квітня група «МГБ» приїхала на блокпост «Оленівка» з метою «відпрацювання» інших представників «правоохоронців», — повідомив Слободян.

Під час затримання одного з бойовиків той дістав автомат та дав чергу, влучивши у цивільну жінку, яка очікувала на автобусній зупинці на тимчасово непідконтрольній Україні території, повідомив представник ДПСУ.

Жінка отримала вогнепальне поранення, її стан уточнюється.

«Бойовики намагаються подати дану ситуацію як обстріл з боку ЗСУ і таким чином дискредитувати українських військових та приховати власний злочин. Та враховуючи віддаленість блокпосту від позицій ЗСУ зрозуміло, що вогонь вівся саме представниками НЗФ», — додав Слободян.

Раніше повідомлялося, що на Донеччині впав безпілотник бойовиків із вибухівкою.

Пов`язані новини