Міністерство внутрішньої безпеки США виділило лише $ 20 млн, які можуть піти на мільярдний проект будівництва стіни з Мексикою.

Міністерство внутрішньої безпеки США виділило лише $ 20 млн, які можуть піти на мільярдний проект будівництва стіни з Мексикою, про який неодноразово заявляв президент Дональд Трамп.

Про це повідомляє Reuters.

Загальна вартість всього будівництва уздовж південного кордону складе більше як 21 мільярд доларів — по 9,3 мільйона за кожну милю паркану і 17,8 мільйона за милю глухої стіни. Наявних коштів вистачить тільки на проектні роботи.

Таким чином, передвиборча обіцянка Дональда Трампа про якнайшвидше зведення стіни на кордоні з Мексикою коштом наявного бюджету не може бути виконаною, зазначає видання.

Для того, щоб почати будівництво, Білий дім повинен переконати Конгрес виділити гроші, хоча раніше Трамп заявляв, що стіна буде зведена коштом наявного бюджету, а також, що він змусить мексиканців самих заплатити за неї.

Спікер Палати представників Пол Райан заявив, що питання фінансування будівництва розглянуть під час обговорення бюджету на черговий фінансовий рік.

Раніше президент Мексики скасував візит до Трампа через вимоги платити за «стіну». 

Крім того повідомлялося, що лідер опозиції Мексики закликає оскаржити «стіну Трампа» в ООН.

26 січня Трамп підписав указ про будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: