У Чернівецькій області 19 і 20 червня працівники Держприкордонної служби змушені були двічі застосувати табельну зброю через правопорушників.

У Чернівецькій області 19 і 20 червня працівники Держприкордонної служби змушені були двічі застосувати табельну зброю через правопорушників.

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби.

У ДПСУ зазначали, що 19 червня були змушеня застосувати зброю у бік одного з порушників.

«Під час охорони державного кордону та переслідування порушників у Сторожинецькому районі Чернівецької області невідомі особи в кількості до 20 осіб спробували блокувати рух прикордонників відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону та навіть здійснили спробу групового нападу на прикордонний наряд», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прикордонники змушені були захищатися та застосовувати табельну зброю по ногах одного з правопорушників.

Крім того, 20 червня прикордонному наряду, на цьому ж напрямку, за 100 м від лінії кордону, довелося зупиняти з попереджувальним пострілом вгору іншу групу осіб з пакунками.

«Втікаючи від прикордонників контрабандисти  залишили 20 ящиків сигарет. Ще 10 ящиків тютюнових виробів прикордонники цього ж  загону затримали згодом, на іншому напрямку», — повідомили у ДПСУ.

Наразі тривають  пошуки правопорушників. Сигарети доставлено у відділ прикордонної служби, планується передача товару до ДФС.

Нагадаємо, у травні на Київщині поліція застосувала табельну зброю, щоб зупинити водійку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile