На Центральному вокзалі Києва відкрили зали очікування для військових та їхніх сімей
Фото:

Євген Кравцов

На Центральному вокзалі у Києві запрацювали зали очікування для військовослужбовців та їхніх сімей. Раніше ці приміщення використовували для відпочинку депутати.

Про це на відкритті залу очікування розповів голова правління УкрзалізницІ Євген Кравцов, передає кореспондентка hromadske. 

«Суспільство у неоплатному боргу перед захисниками України. Саме тому Укрзалізниця робить свій внесок, щоб військові подорожували краще. В очікуванні між поїздами тут можна прийняти душ, випити кави, підзарядити гаджет і просто відпочити», — розповів Євген Кравцов.

Облаштування такої зали було ініціативою волонтерів. Колишній пункт, де могли у перерві між потягами відпочити військовослужбовці, закрився на початку року. Тому активісти звернулися до Укрзалізниці з проханням надати їм місце бійців. За словами Євгена Кравцова, раніше приміщення для депутатів не мало особливого попиту серед високопосадовців, тому вирішили передати їх учасникам бойових дій. 

«Протягом трьох місяці ми встановлювали контакт з органами влади та нашими воїнами, розповідали, що місця для бійців вже декілька місяців немає на вокзалі. Ми навіть не сподівалися на таку відповідь від Укрзалізниці. Думали, це буде якийсь куточок в приміщенні вокзалу, а тут ці кімнати. Зараз ми встановлюємо графік чергування волонтерів, які допомагатимуть працівникам залізниці. Будемо організовувати і заходи. Наприклад, зустрічі з цікавими людьми для бійців», — зазначила волонтерка ініціативної групи Оксана Машовець. 

Такі зали очікування планують відкрити у всіх обласних центрах. Зараз ще обговорюється, хто зможе ними користуватися. Волонтери кажуть, що хочуть їх відкрити також для родичів загиблих учасників бойових дій та героїв Небесної сотні.

Раніше в Укрзалізниці повідомляли, що до кінця 2019 року створять «Вокзальну компанію», якій передадуть всі українські вокзали.

Поділитись: